+48 (76) 842 76 99

+48 (76) 842 76 99

AGENCJA „DETEKTYW”

Ochrona

 

 

Ochrona Lubin, Głogów

 

Monitoring Głogów, Lubin Każdy, kto stanął przed wyzwaniem zaplanowania imprezy masowej, na pewnym etapie zdał sobie sprawę z tego, że organizacja tego typu wydarzeń nie jest możliwa bez zapewnienia uczestnikom bezpieczeństwa. Koncerty, czy festiwale są sytuacjami, gdy wymagana jest obecność ochroniarzy, którzy zareagują w razie potencjalnego niebezpieczeństwa. Agencja „Detektyw” w Lubinie świadczy usługi w zakresie ochrony podczas imprez masowych, konwojowania usług pieniężnych oraz zleceń krótkoterminowych.

 

Bezpieczeństwo i komfort

 

Każdy klient jest dla nas równie ważny, przygotujemy więc indywidualną ofertę, dostosowaną do państwa potrzeb - nasi wyszkoleni pracownicy zadbają o maksymalne bezpieczeństwo, dzięki czemu będą mogli mieć państwo poczucie komfortu. Mamy doświadczenie w ochronie imprez okolicznościowych. Zaufaniem obdarzyli nas również klienci biznesowi, którzy korzystają z naszych usług konwojowania w województwie dolnośląskim i Lubinie. Ochrona i dbanie o bezpieczeństwo to dla nas nie tylko obowiązek, ale i misja.

 

Kontakt: Lubin, Głogów

 

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli zależy Państwu na utrzymaniu bezpieczeństwa poprzez monitoring - Lubin , ul. Leszczynowa 13/6. Nasi pracownicy zadbają o to, by dopasować naszą ofertę do konkretnych wymagań.

TOP